DOMACÍ AUTOMATIZACE LOXONE

Zabýváme se projektováním, návrhem, realizací a servisem domácí automatizace od renomované společnosti LOXONE a jako jejich certifikovaný montážní partner jsme schopni klientům nabídnout maximální míru individualizace daného projektu. Navržený systém LOXONE jsme schopni doplnit o klasický rozvod elektroinstalace v dané budově, certifikovaný zabezpečovací systém, kamerový systém rozvody datových sítí včetně anténního rozvodu .

O 50 000 úkonů méně, více času pro život

Konečně domov, který myslí a jedná jako my. Stará se o nás podle sezóny, počasí a našeho životního stylu. Skutečně inteligentní dům zařídí sám většinu úkonů kolem zabezpečení, komfortu či úspor. Přitom nám dá maximum kontroly a nenaruší soukromí.

Seznamte se se systémem LOXONE

Všechny důležité systémy v domě řízené jednou aplikací

LOXONE Vám integruje všechny důležité funkce domu do jedné centrální aplikace pro jednodušší ovládání a komfortnější život

Fotovoltaika

 

 

V době snižování spotřeby energií budete mít vždy jistotu, že Vaše energie jsou používány zrovna tam, kde je potřeba.

Osvětlení

 

 

Nezáleží na tom zda-li chcete vestavná bodová svítidla, nebo designová závěsná. LOXONE zvládne ovládat jakákoliv svítidla.

Vytápění

 

 

Máte doma tepelné čerpadlo. elektrokotel, plynový kotel, nebo jiný zdroj vytápění ? LOXONE dokáže integrovat a ovládat téměř každý zdroj vytápění.

Stínění

 

 

LOXONE dokáže chytře ovládat Vaše stínění, ať už se jedná o žaluzie, rolety, nebo markýzy. 

Audio

 

 

Multiroom audio Vám umožní přehrávat v každé místnosti stejnou, nebo jinou hudbu z různých zdrojů. 

Zabezpečení

 

 

LOXONE využívá ke komfortním funkcím pohybových a okenních senzorů proč je tedy zároveň nevyužít jako součást zabezpečení objektu.

Bazén

 

 

 

Pro dokonalou vodu ve Vašem bazénu je nutná spousta úkonů jako hlídání hladin vody, udržování pH, filtraci a další. LOXONE Vám tyto úkony zajistí sám a vy se nemusíte o nic starat

Větrání

 

 

Rekuperace není pro LOXONE žádný problém ve spolupráci s dalšími systémy domu LOXONE inteligentně ovládá i Vaši rekuperaci. 

Jsme certifikovaným montážním partnerem společnosti LOXONE a proto se na nás neváhejte obrátit. Rádi Vám zpracujeme konkrétní projekt na základě vašich požadavků.

A jak vypadá LOXONE v praxi ?
Shlédněte následující prezentační videa

Objevte jedinečnost v podobě Multiroom Audio od LOXONE

Objevte také novinku ze stáje LOXONE nový Audioserver pro vynikající multiroom audio ve Vaší domácnosti . LOXONE Audioserver Vám nabízí skvělou a dostupnou možnost jak dostat multiroom audio do vašeho domu. Je spojený s celým domem a dokáže reagovat na nastalé situace v domě. Dokáže Vás zahrnout skvělým zvukem během Vaší party, ráno vás jemně probudí, naopak v momentě kdy nikdo není doma a dojde k narušení objektu Audioserver spustí velmi hlasitý poplach, který pachatele zastraší. Dále může audio server fungovat jako klasický zvonek samozřejmě jen v nastavených zónách. Možností využití Audioserveru je opravdu mnoho a záleží jen na Vás kterou si vyberete, proto se na nás neváhejte obrátit s Vaším projektem a my pro Vás najdeme nejlepší řešení na míru.

Základní komponent multiroom audio je LOXONE speaker od špičkového Německého výrobce QADRAL, který je členem LOXONE Group, se skvělým zvukem za každých okolností. Montáž je možná jak do litých konstrukcí tak do sníženého podhledu. K dispozici je více velikostí reproduktoru pro použití i ve větších aplikacích.

Chcete získat více informací, nebo rovnou poradit s vaším projektem