DOMACÍ AUTOMATIZACE LOXONE

Zabýváme se projektováním, návrhem, realizací a servisem domácí automatizace od renomované společnosti LOXONE a jako jejich certifikovaný montážní partner jsme schopni klientům nabídnout maximální míru individualizace daného projektu. Navržený systém LOXONE jsme schopni doplnit o klasický rozvod elektroinstalace v dané budově, certifikovaný zabezpečovací systém, kamerový systém rozvody datových sítí včetně anténního rozvodu .

O 50 000 úkonů méně, více času pro život

Konečně domov, který myslí a jedná jako my. Stará se o nás podle sezóny, počasí a našeho životního stylu. Skutečně inteligentní dům zařídí sám většinu úkonů kolem zabezpečení, komfortu či úspor. Přitom nám dá maximum kontroly a nenaruší soukromí.

 

 

Seznamte se se systémem LOXONE

Všechny důležité systémy v domě řízené jednou aplikací

LOXONE Vám integruje všechny důležité funkce domu do jedné centrální aplikace pro jednodušší ovládání a komfortnější život

Osvětlení

 

 

Nezáleží na tom zda-li chcete vestavná bodová svítidla, nebo designová závěsná. LOXONE zvládne ovládat jakákoliv svítidla.

Vytápění

 

 

Máte doma tepelné čerpadlo. elektrokotel, plynový kotel, nebo jiný zdroj vytápění ? LOXONE dokáže integrovat a ovládat téměř každý zdroj vytápění.

Stínění

 

 

LOXONE dokáže chytře ovládat Vaše stínění, ať už se jedná o žaluzie, rolety, nebo markýzy. 

Větrání

 

 

Rekuperace není pro LOXONE žádný problém ve spolupráci s dalšími systémy domu LOXONE inteligentně ovládá i Vaši rekuperaci. 

Audio

 

 

Multiroom audio Vám umožní přehrávat v každé místnosti stejnou, nebo jinou hudbu z různých zdrojů. 

Zabezpečení

 

 

LOXONE využívá ke komfortním funkcím pohybových a okenních senzorů proč je tedy zároveň nevyužít jako součást zabezpečení objektu.

Bazén

 

 

 

Pro dokonalou vodu ve Vašem bazénu je nutná spousta úkonů jako hlídání hladin vody, udržování pH, filtraci a další. LOXONE Vám tyto úkony zajistí sám a vy se nemusíte o nic starat

Energie

 

 

V době snižování spotřeby energií budete mít vždy jistotu, že Vaše energie jsou používány zrovna tam, kde je potřeba.

Jsme certifikovaným montážním partnerem společnosti LOXONE a proto se na nás neváhejte obrátit. Rádi Vám zpracujeme konkrétní projekt na základě vašich požadavků.

TV-Wallpaper-45

A jak vypadá LOXONE v praxi ?
Shlédněte následující prezentační videa

Objevte jedinečnost v podobě Multiroom Auido od LOXONE

Objevte také novinku ze stáje LOXONE nový Audioserver pro vynikající multiroom audio ve Vaší domácnosti . LOXONE Audioserver Vám nabízí skvělou a dostupnou možnost jak dostat multiroom audio do vašeho domu. Je spojený s celým domem a dokáže reagovat na nastalé situace v domě. Dokáže Vás zahrnout skvělým zvukem během Vaší party, ráno vás jemně probudí, naopak v momentě kdy nikdo není doma a dojde k narušení objektu Audioserver spustí velmi hlasitý poplach, který pachatele zastraší. Dále může audio server fungovat jako klasický zvonek samozřejmě jen v nastavených zónách. Možností využití Audioserveru je opravdu mnoho a záleží jen na Vás kterou si vyberete, proto se na nás neváhejte obrátit s Vaším projektem a my pro Vás najdeme nejlepší řešení na míru.

ezgif.com-webp-to-jpg

Základní komponent multiroom audio je LOXONE speaker se skvělým zvukem za každých okolností. Montáž je možná jak do litých konstrukcí tak do sníženého podhledu.

Ve spojení s decentní krycí mřížkou LOXONE speakeru bude Váš dům dokonale vyladěn. V případě že Vám bílá barva krytu reproduktoru nevyhovuje lze ji přebarvit.

Chcete získat více informací, nebo rovnou poradit s vaším projektem

bed_luxury_style_modern_design_interior_70054_2560x1080