REFERENCE

VYBRANÉ INSTALACE FOTOVOLTAICKÝCH ELEKTRÁREN

Fotovoltaické elektrárny stavíme primárně v západních Čechách, abychom klientům byli schopni nabídnout rozumný dojezdový čas v případě konzultace, nebo servisu. Fotovoltaiku navrhneme přesně na míru vašemu domu a spotřebě elektrické energie vaší domácnosti, navíc Vám jako jediní na trhu nabídneme komplexní řešení správy energie ve Vašem domě. Pokud ještě váháte, nebo si nejste jistí svou volbou, ozvěte se nám a my Vám se vším rádi poradíme. FVE instalujeme na všechny typy střech. 

MIDATECH s.r.o.
5.0
Na základě 10 recenzí
powered by Google
Martin KrálMartin Král
08:33 24 May 23
Naprostá spokojenost, pan Glazer nám dělal kompletní elektroinstalace v bytě. Komunikace skvělá, přístup také. Můžeme doporučit.
Simona SekalováSimona Sekalová
06:31 24 May 23
Dobře odvedená práce, bezproblémová komunikace
Hanka MokruschováHanka Mokruschová
06:06 24 May 23
Vždy na žádost, kdy jsem si nevěděla rady mi pan Glazer dokázal ochotně vše vysvětlit a dal mi i doporučení, jak nejlépe ušetřit u mne např. při podlahovém vytápění.
Vaclav BerkovecVaclav Berkovec
18:16 23 May 23
Naprosto spolehlivá vstřícná firma. Velice slušné vstřícné jednání. Bezproblémová realizace a uvedení do provozu. Kluci po sobě i uklidili. A hlavně vyřízení celé dotace bez starostí a obíhání úřadů. Doporučuji za nás 1+. Díky
karbon baronkarbon baron
10:52 07 Nov 22
Firma Midatech u mě instalovala u dvou nemovitostí FVE a renovovala přípojku. Mohu plně doporučit za profesionální přístup, dodržení termínů, kvalitu zpracování a vstřícnost u specifikování požadavků na řešení.
js_loader

NAŠI PARTNEŘI