REFERENCE

VYBRANÉ INSTALACE FOTOVOLTAICKÝCH ELEKTRÁREN

Fotovoltaické elektrárny stavíme primárně v západních Čechách, abychom klientům byli schopni nabídnout rozumný dojezdový čas v případě konzultace, nebo servisu. Fotovoltaiku navrhneme přesně na míru vašemu domu a spotřebě elektrické energie vaší domácnosti, navíc Vám jako jediní na trhu nabídneme komplexní řešení správy energie ve Vašem domě. Pokud ještě váháte, nebo si nejste jistí svou volbou, ozvěte se nám a my Vám se vším rádi poradíme. FVE instalujeme na všechny typy střech. 

MIDATECH s.r.o.
5.0
Na základě 19 recenzí
powered by Google
Karel LangmajerKarel Langmajer
05:24 16 Jan 24
profesionální přístup, rychlá reakce, příjemná komunikace
David KDavid K
14:19 14 Dec 23
Velice dobrá spolupráce u montáže FVE na rodinný dům. spolehlivá dlouholetá firma.
Stanislav JandaStanislav Janda
13:22 23 Jul 23
Naprostá spokojenost.Spolehlivé a vstříctné jednání.Bezproblémová realizace a uvedení do provozu.
Andrea KozákováAndrea Kozáková
16:38 14 Jun 23
David LábrDavid Lábr
04:57 05 Jun 23
Firma MIDATECH nám zhotovila elektroinstalaci v rámci celého bytu. Všechno bylo, je a snad i bude v pořádku. Reklamovali jsme termostat, reklamace kladně a rychle vyřízena.
Vladimir HromadkaVladimir Hromadka
10:55 03 Jun 23
Midatech a pan Glazer nám prováděl elektroinstalaci v celém domě včetně pokládky podlahového topení. Komunikace, termíny, provedení vše perfektní. Pokud bylo třeba, pan Glazer poradil, ve všem vyšel vstříc. Mohu doporučit.
Roman KřivkaRoman Křivka
11:41 01 Jun 23
Odbornost, spolehlivost, komunikace.
Michaela KastlováMichaela Kastlová
11:35 31 May 23
Se společností MIDATECH jsme velice spokojeni, měla na starosti elektroinstalaci v celém bytě, a to včetně pokládky podlahového topení. Co se týká komunikace, nebyl vůbec žádný problém, MIDATECH nám vyšel ve všem vstříc.
Josef BaslJosef Basl
13:36 28 May 23
Instalace FVE včetně pomoci při řešení dotací. Jedna z málo firem, která vždy dostála svých závazků. Super komunikace a odvedená služba.
Martin KrálMartin Král
08:33 24 May 23
Naprostá spokojenost, pan Glazer nám dělal kompletní elektroinstalace v bytě. Komunikace skvělá, přístup také. Můžeme doporučit.
Simona SekalováSimona Sekalová
06:31 24 May 23
Dobře odvedená práce, bezproblémová komunikace
Hanka MokruschováHanka Mokruschová
06:06 24 May 23
Vždy na žádost, kdy jsem si nevěděla rady mi pan Glazer dokázal ochotně vše vysvětlit a dal mi i doporučení, jak nejlépe ušetřit u mne např. při podlahovém vytápění.
Pavel ČervenkaPavel Červenka
19:53 23 May 23
Pružné řešení problémů, spolehlivost, vstřícnost, naprostá spokojenost při elektroinstalačních pracích od A do Z...
Vaclav BerkovecVaclav Berkovec
18:16 23 May 23
Naprosto spolehlivá vstřícná firma. Velice slušné vstřícné jednání. Bezproblémová realizace a uvedení do provozu. Kluci po sobě i uklidili. A hlavně vyřízení celé dotace bez starostí a obíhání úřadů. Doporučuji za nás 1+. Díky
karbon baronkarbon baron
10:52 07 Nov 22
Firma Midatech u mě instalovala u dvou nemovitostí FVE a renovovala přípojku. Mohu plně doporučit za profesionální přístup, dodržení termínů, kvalitu zpracování a vstřícnost u specifikování požadavků na řešení.
js_loader

NAŠI PARTNEŘI