ELEKTROINSTALACE A ZABEZPEČENÍ

Naší činností je také kompletní dodávka elektroinstalace na klíč pro váš byt, dům, nebo celý bytový dům. Na základě Vaší projektové dokumentace Vám zpracujeme cenovou nabídku a připravíme kompletní řešení Vám na míru. Instalujeme silnoproudé rozvody, slaboproudé rozvody, zabezpečovací systémy, kamerové systémy.

Co zajišťujeme:

MIDATECH s.r.o.
5.0
Na základě 19 recenzí
powered by Google
Karel LangmajerKarel Langmajer
05:24 16 Jan 24
profesionální přístup, rychlá reakce, příjemná komunikace
David KDavid K
14:19 14 Dec 23
Velice dobrá spolupráce u montáže FVE na rodinný dům. spolehlivá dlouholetá firma.
Stanislav JandaStanislav Janda
13:22 23 Jul 23
Naprostá spokojenost.Spolehlivé a vstříctné jednání.Bezproblémová realizace a uvedení do provozu.
Andrea KozákováAndrea Kozáková
16:38 14 Jun 23
David LábrDavid Lábr
04:57 05 Jun 23
Firma MIDATECH nám zhotovila elektroinstalaci v rámci celého bytu. Všechno bylo, je a snad i bude v pořádku. Reklamovali jsme termostat, reklamace kladně a rychle vyřízena.
Vladimir HromadkaVladimir Hromadka
10:55 03 Jun 23
Midatech a pan Glazer nám prováděl elektroinstalaci v celém domě včetně pokládky podlahového topení. Komunikace, termíny, provedení vše perfektní. Pokud bylo třeba, pan Glazer poradil, ve všem vyšel vstříc. Mohu doporučit.
Roman KřivkaRoman Křivka
11:41 01 Jun 23
Odbornost, spolehlivost, komunikace.
Michaela KastlováMichaela Kastlová
11:35 31 May 23
Se společností MIDATECH jsme velice spokojeni, měla na starosti elektroinstalaci v celém bytě, a to včetně pokládky podlahového topení. Co se týká komunikace, nebyl vůbec žádný problém, MIDATECH nám vyšel ve všem vstříc.
Josef BaslJosef Basl
13:36 28 May 23
Instalace FVE včetně pomoci při řešení dotací. Jedna z málo firem, která vždy dostála svých závazků. Super komunikace a odvedená služba.
Martin KrálMartin Král
08:33 24 May 23
Naprostá spokojenost, pan Glazer nám dělal kompletní elektroinstalace v bytě. Komunikace skvělá, přístup také. Můžeme doporučit.
Simona SekalováSimona Sekalová
06:31 24 May 23
Dobře odvedená práce, bezproblémová komunikace
Hanka MokruschováHanka Mokruschová
06:06 24 May 23
Vždy na žádost, kdy jsem si nevěděla rady mi pan Glazer dokázal ochotně vše vysvětlit a dal mi i doporučení, jak nejlépe ušetřit u mne např. při podlahovém vytápění.
Pavel ČervenkaPavel Červenka
19:53 23 May 23
Pružné řešení problémů, spolehlivost, vstřícnost, naprostá spokojenost při elektroinstalačních pracích od A do Z...
Vaclav BerkovecVaclav Berkovec
18:16 23 May 23
Naprosto spolehlivá vstřícná firma. Velice slušné vstřícné jednání. Bezproblémová realizace a uvedení do provozu. Kluci po sobě i uklidili. A hlavně vyřízení celé dotace bez starostí a obíhání úřadů. Doporučuji za nás 1+. Díky
karbon baronkarbon baron
10:52 07 Nov 22
Firma Midatech u mě instalovala u dvou nemovitostí FVE a renovovala přípojku. Mohu plně doporučit za profesionální přístup, dodržení termínů, kvalitu zpracování a vstřícnost u specifikování požadavků na řešení.
js_loader

Jak to funguje ?

Kontaktujte nás

Zašlete nám formou poptávkového formuláře nebo na email poptávku i s případnou projektovou dokumentací Vašeho objetu a my se Vám ozveme a domluvíme se na osobním setkáni.

Osobní setkání

Sejdeme se s vámi na Vašem projektu a zjistíme od Vás veškeré potřebné informace k tomu abychom Vám mohli zpracovat odpovídající návrh projektu a cenovou nabídku.

Návrh řešení

Zpracujeme Vám návrh řešení na míru s přihlédnutím k finančním prostředkům a posledním trendům v oblasti elektroinstalace. Vždy vymyslíme ideální řešení Vám na míru.

Potvrzení návrhu

V momentě kdy se společeně dohodneme na výsledném řešení nic nebrání vlastní realizaci.

Realizace

Nyní můžeme začít dílo realizovat. Při vlastní realizaci je důležitá komunikace se zákazníkem a ostatními profesemi. Po ukončení celé dodávky Vám samozřejmě předáme veškerou potřebnou dokumentaci a samozřejmě revizní zprávy.

Domácí automatizace LOXONE

Jsme specialisty na systém LOXONE. Chcete se dozvědět více ? Klikněte na odkaz

Zabezpečovací systémy JABLOTRON ALARMS

MIDATECH s.r.o. je certifikovanou společností pro instalaci certifikovaného zabezpečovacího zařízení od české společnosti JABLOTORN ALARMS a proto vždy kvalifikovaně posoudíme Vaši budovu a navrhneme Vám nejlepší řešení pro nejlepší zabezpečení Vaší nemovitosti.

To že jsme skutečně certifikovaným partnerem pro Vaše zabezpečení si můžete ověřit na následujícím odkazu.

Instalace profesionálních kamerových systémů

Zabýváme se také návrhem a dodávkou profesionálních kamerových systémů pro menší objekty jako jsou rodinné domy a malé bytové domy. Hlavním výrobcem se kterým v tomto segmentu spolupracujeme je výrobce kamerových systémů a příslušenství DAHUA. Samozřejmostí je, že jsme od tohoto výrobce proškoleni pro návrh ideálního řešení právě pro Váš projekt.

Elektroinstalace pro rodinné a bytové domy

Navrhujeme a dodáváme kompletní elektroinstalace pro rodinné a bytové domy od běžné zásuvky, přes vypínače a svítidla. Vždy zajistíme konkrétní řešení Vám na míru s přihlédnutím k aktuálním komfortním a systémovým požadavkům klienta. Hlavní komponenty, které v elektroinstalacích používáme jsou do světoznámého výrobce Schneider Electric. vzhledem k tomu že má na trhu dlouholetou tradici a vysokou kvalitu. Samozřejmě používáme i komponenty dalších výrobců.

Naprostou samozřejmostí jsou v dnešní době slaboproudé rozvody pro celý dům. V dnešní době konektivity různých spotřebičů v domácnosti je nutné nepodcenit zbudování datové sítě ve Vašem domě, nebo bytě. Vždy navrhneme ideální řešení pro Váš projekt, tak aby byla zajištěna maximální funkčnost. Všech spotřebičů připojených do slaboproudé instalace, ať už se jedná o rozvody datové (internetové), nebo televizní.